Blog

Pomáháme s COMMIS

Pomáháme s COMMIS

Připojujeme se k našemu klientovi COMMIS Europe s.r.o. se snahou pomoci nejen hotelových provozům v tomto nelehkém období.

O FIRA Media

Zabýváme se vývojem online projektů (weby, e-shopy, interní systémy, webové aplikace) a samozřejmě si také uvědomujeme dopady, které bude mít aktuální kritická situace. Víme, že pro většinu z Vás nyní není prioritou investice do online prezentace, zároveň jsme si však jisti, že si nyní ještě více začínáme uvědomovat důležitost online prostoru a nástrojů, které nabízí.

Jak Vám můžeme pomoct

K tomu, abyste se po překonání krize dokázali vrátit co nejrychleji zpět na nohy Vám může pomoct i webová prezentace Vašeho provozu, která splňuje aktuální nároky a díky které můžete přehledně informovat potenciální zákazníky a tvořit novou akvizici. Kdy jindy se tomu zavěnovat než teď!

Pomůžeme Vám s novým webem bez nutnosti větší investice. V začátku vyjdeme z uvedeného vzoru, do budoucna (až se situace uklidní) můžeme společně vymyslet, jak web posunout dál – co by se Vám na webu ještě hodilo atp. Nyní je však potřeba být především připravený, s moderním, konverzním nástrojem.

Jak může Váš web vypadat?

Vycházet budeme z přiloženého vzoru, který samozřejmě upravíme individuálně pro Váš provoz – co se týče barev a obsahu (texty, obrázky, loga atp.).

Pokud byste měli zájem o individuální koncept, dejte nám vědět a nějak se určitě domluvíme.

Ozvěte se nám na info@firamedia.cz nebo na tel: 739 278 890

Napište nám

Máte zájem o vytvoření nového webového řešení, nezávaznou konzultaci nebo třeba jen dotaz? Neváhejte nám napsat, jsme tu pro vás.

 • Adresa

  Machkova 587
  Hradec Králové 500 11

  Fakturační údaje:

  FIRA Media s.r.o.
  Štrossova 1033
  Pardubice 530 03
  IČ: 04948475
  DIČ: CZ04948475

 • Telefon
 • E-mail

  Zde můžete přiložit soubor (např. specifikace projektu)

  Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.