Blog

 • Blog
 • Nové weby
 • VÍNO MAPA – Magazín nejen o samotném víně, ale i vinařské kultuře
VÍNO MAPA – Magazín nejen o samotném víně, ale i vinařské kultuře

VÍNO MAPA – Magazín nejen o samotném víně, ale i vinařské kultuře

V první řadě samozřejmě pracujeme na projektech pro naše klienty. Snažíme se však posouvat i v rámci vlastních projektů, do kterých nyní můžeme zařadit i vinařský magazín VÍNO MAPA.

V první řadě se jedná o blog, na kterém milovníci dobrého vína naleznou zajímavé informace o konkrétních typech vína, odrůdách, oblastech, ale nejen to, dozvědět se mohou jak si víno vyrobit svépomocí, jaké sklenice jsou pro pití konkrétních vín nejvhodnější a mnoho dalšího.

Aktuální stav webu je pouze první fází projektu, který je plánován v dlouhodobém horizontu. Tudíž se do budoucna návštěvníci mohou těšit na spoustu dalších funkcí a informací.

Oproti dalším vlastním projektům nyní volíme trošku jinou strategii, a proto v budoucnu určitě zpracujeme i případovou studii, ve které odhalíme celkový záměr, výsledky a porovnání s již zmiňovanými projekty, které jsme také vypustili z vlastní dílny.

 

 

Napište nám

Máte zájem o vytvoření nového webového řešení, nezávaznou konzultaci nebo třeba jen dotaz? Neváhejte nám napsat, jsme tu pro vás.

 • Adresa

  Machkova 587
  Hradec Králové 500 11

  Fakturační údaje:

  FIRA Media s.r.o.
  Štrossova 1033
  Pardubice 530 03
  IČ: 04948475
  DIČ: CZ04948475

 • Telefon
 • E-mail

  Zde můžete přiložit soubor (např. specifikace projektu)

  Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.