Komunitní projekt pomáhající lokálním podnikatelům a pořadatelům zajímavých akcí.

CIFY – City for you

Krátké představení projektu.

Iniciativa Hradec si pomáhá vznikla v době covidové krize a za cíl si vytyčila pomoc lokálním podnikatelům v nelehké době. Postupně se však celý projekt významně rozšířil a aktuální cíle jsou nejen podpora podnikatelů, ale celkový posun našeho města. Proto vznikl nápad na realizaci mobilní aplikace. Projekt, do kterého jsme se zapojili nejen dodavatelsky, ale i jako spoluautoři a ambasadoři. Mobilní aplikace má v první fázi za úkol shlukovat lokální podnikatele a zajímavé akce, které se konají v našem městě. Uživatelé tak již nemusí hledat na více zdrojích, mají vše na jednom místě, v jedné aplikaci. Kromě toho uživatele odměňujeme za návštěvy zapojených podniků. Do budoucna plánujeme mnoho dalších zajímavých funkcionalit a akcí. Update: Projekt se přejmenoval na CIFY – City for you.

CIFY – City for you

Myšlenka a realizace.

Po prvotní schůzce s hlavními tvářemi projektu jsme si předali základní myšlenku, nad kterou jsme rozpracovali možný rozsah první verze aplikace. Následně probíhaly pravidelné schůzky, na kterých jsme ladili jak samotnou app, tak celkové směřování projektu. V rámci technických prací jsme realizovali serverovou část a mobilní app pro platformy Android i iOS. Serverová část je administrátorské prostředí, skrze které se zadávají veškeré informace zobrazující se v aplikaci. Zároveň je odtud možné vysílat do aplikace notifikace a mnoho dalších funkcí. Mobilní aplikace je pak prezentační vrstvou daných dat + nástroj, pomocí kterého mohou uživatelé skenovat QR Kódy u zapojených podniků a získávat za to body (Hradečáky) a tím potažmo odměny. Samozřejmostí je propojení serverové části s mobilní app pomocí Rest API.

CIFY – City for you

Soutěže.

Jsme rádi, že se spolupráce překlenula ve spolupráci dlouhodobou. Kromě zmiňované aplikace aktuálně pracujeme na novém webu a zároveň jsme vymysleli, zprocesovali a zpropagovali soutěžní kampaň, která měla za cíl podpořit launch aplikace. V rámci toho vznikla i soutěžní landing page.

CIFY – City for you

Nový web.

A nezůstalo pouze u mobilní app a interního redakčního systému. Aby projekt ladil po všech stranách, navrhli jsme a zrealizovali i nové webové stránky. Ty tak již reflektují funkce aplikace a celkově jsou směřované více „prouživatelsky“. Návštěvníci zde najdou pořádané akce, firmy a nově i aktuality z města. Zachovány zůstaly základní informace, články nebo videa.

CIFY – City for you

Museli jsme vyřešit.

Mobilní aplikace
Mobilní aplikace
API propojení
API propojení
Webové stránky
Webové stránky
  • WebDesign
  • Uzamčený interní systém
  • Mobilní aplikace Android a iOS
  • Propojení skrze API
  • Webové stránky
  • Strategie a specifikace projektu
  • Analytika
  • Notifikace
  • Projektový management
  • a spoustu dalšího
Líbí se Vám naše práce?
Pomůžeme i Vašemu projektu.
Kontaktujte FIRA Media

Chcete pomoct
s vaším projektem?

Ozvěte se mi

Filip Vlkanova

filip@firamedia.cz
739278890