Prodejní web developerského projektu v Hradci Králové.

Rezidence Kukliny

Krátké představení projektu.

Ano, byty by se mohly prodávat téměř samy. Proč to ale dělat jako každý druhý a neposunout svou práci na novou úroveň? Touto filozofií se naštěstí řídí náš klient, který ví nejen jak dělat svou práci, ale zároveň si uvědomuje, že je potřeba každý projekt posouvat výše a to ve všech směrech. Proto nám svěřil realizaci prodejního webu prezentujícího developerský projekt, který bude vznikat v HK a jehož cílem je prodej jednotlivých bytů. Požadavek byl jasný – chceme neotřelý web, který není jako každý druhý + chceme stavět na 3D modelu celé rezidence. S tímto zadáním jsme se vrhli do práce a na svět jsme postupně přivedli web, který minimálně v lokálním měřítku, vyčnívá nad ostatními developerskými projekty.

Naše spolupráce.

Klasicky jsme i u tohoto projektu začali analýzou, po které následovaly veškeré grafické práce. Po odsouhlasení klientem už jsme se tak mohli vrhnout na technické prvky webu.

V rámci projektu byly dva okruhy, které jsme museli dobře promyslet. 1) Udělat web co nejvíce živý, atraktivní, neotřelý, ale zároveň netlačit na pilu tak, abychom nedocílili přeplácaného, nefunkčního řešení. Rozhodli jsme se jít cestou většího kontrastu barev, neonových prvků a postupného rozsvěcení a zhasínání webu. Tím jsme docílili požadovaného stavu a s klientem jsme se shodli, že toto je ta správná cesta, která naprosto splňuje původní představu. 2) 3d model domu. Proč mít na webu pouze ceník, když můžeme dát lidem možnost vyšší interakce s projektem. Proto vznikl 3d model domu, který si uživatel může otáčet kolem dokola a postupně rozkliknout jednotlivá patra a skrze ně i samotné byty. Tato realizace byla náročná především na optimalizaci načítání, ale povedlo se a uživatelé si tak mohou užít zážitek, který často na podobném webu nedostanou.

Kromě samotného webu vznikla i „coming soon“ landing page, která byla využita v kampaních pro získání prvotních „leadů“. Uživatelé, kteří projevili zájem jako první následně dostali na web přístup v časovém předstihu (skrze zaheslovaný hlavní web).

Rezervace a prodej úspěšně běží a řada zájemců se již pomalu může těšit na to, až bude developerský projekt dokončen.

Rezidence Kukliny

Museli jsme vyřešit.

WebDesign
WebDesign
UX/UI
UX/UI
3D model rezidence
3D model rezidence
 • Analýza projektu
 • Tvorba Wireframe a Informační architektury webu
 • WebDesign
 • 3D model rezidence
 • Poptávkové formuláře
 • Interaktivní zobrazení jednotlivých pater
 • Implementace virtuálních prohlídek
 • Landing page
 • Přihlášení za login po dočasnou dobu
 • Komplexní administrace webu
 • a spoustu dalšího
Líbí se Vám naše práce?
Pomůžeme i Vašemu projektu.
Kontaktujte FIRA Media

Chcete pomoct
s vaším projektem?

Ozvěte se mi

Filip Vlkanova

filip@firamedia.cz
739278890