Poznejte krásu Orlických hor. Prezentační web pro Ski areál Hartman.

SkiHartman

Krátké představení projektu.

Web pro Ski areál Hartman sjednocuje jak informace o ski areálu samotném, tak o možnostech ubytování a zajímavých místech v okolí. Majitel všech zařízeních pro návštěvníky neustále posouvá možnosti především v oblasti ubytování, kde je nyní možné využít nádherných apartmánů nebo chalupy v klidném prostředí Orlických hor.

SkiHartman

Propracovaný systém rezervací.

V rámci vývoje webu jsme proto kladli důraz především na zmiňované ubytování a co nejsnazší obsluhu rezervací. Z toho důvodu vznikl systém, který na jedné straně poskytuje uživatelům přehled o již zamluvených termínech, možnostech rezervace a filtrace dle termínů. Na straně druhé přehlednou administraci, v rámci které je možné obsluhovat veškeré poptávky po ubytování. Samozřejmostí je automatické odesílání e-mailů a podobně.

SkiHartman

Zajímavá místa v okolí.

Přáním klienta bylo, abychom dali dostatečný prostor informacím o tom, co je možné podniknou v okolí. Proto vznikla speciální sekce „Zajímavá místa v okolí“. Nejedná se o běžný blog, celá sekce skýtá řadu technických vymožeností. Celá stránka je rozdělená na dvě části. Mapovou a obsahovou. V mapové můžeme nalézt piny jednotlivých míst s individuálním zobrazením + možností rozkliku menší kartičky. V obsahové části je možné filtrovat dle vzdálenosti nebo typu zážitku. Samozřejmostí je proklik do detailu zážitku, kde je možné nalézt veškeré informace včetně krásných fotografií daných míst.

SkiHartman

Museli jsme vyřešit.

Řešení na míru
Řešení na míru
WebDesign
WebDesign
UX/UI
UX/UI
  • Individuální grafické návrhy
  • Analýza
  • Propracovaný rezervační systém
  • Individuální zpracování blogu
  • Informační architektura
  • Automatizace odesílání e-mailů
  • a spoustu dalšího
Líbí se Vám naše práce?
Pomůžeme i Vašemu projektu.
Kontaktujte FIRA Media

Chcete pomoct
s vaším projektem?

Ozvěte se mi

Filip Vlkanova

filip@firamedia.cz
739278890