Řešení webu na míru

Pokud se jedná o větší projekt nebo si klient nepřeje využívat redakční systém WordPress, stavíme naše weby takříkajíc „na zelené louce“. Dokážeme variabilně řešit veškeré požadavky klienta a postavit jádro systému, administrační rozhraní i webdesign tak, aby vše bylo ušito klientovi na míru. Stejným postupem realizujeme i většinu našich vlastních projektů, které jsou co se funkcí a velikosti databází týče velice rozsáhlé.

Řešení na míru je logicky časově náročnější, benefitem je však takřka neomezená variabilita a možnost nadstavby na dané řešení. Vhodnost implementace řešíme spolu s klientem v návaznosti na požadavky projektu.

Jsme řešením pro Váš web

Responzivní řešení

Tvoříme weby, které se přizpůsobí každému zařízení. To je dnes již absolutním základem, ač to tak mnohdy zatím nevypadá. Je potřeba si uvědomit, že ve vyhledávání hraje prim chytrý mobilní telefon.

Analýzy

Máme bohaté zkušenosti s tvorbou analýzy klíčových slov, odkazového portfolia a síly webu (a to včetně webů konkurenčních), SEO analýz či marketingových aktivit. Na základě těchto prací jsme schopni najít mezery, které máte nejen vy, ale i vaše konkurence a reagovat na to.

Webdesign

Kromě in-house realizace spolupracujeme s nejlepšími freelancery v oboru. Není pro nás tedy problém weby stavět od šablon po individuální grafické návrhy. Vždy moderně, funkčně a ve spolupráci s klientem.

WordPress

Na Redakčním systému WordPress dnes běží cca 32% všech webových prezentací na světě. Proto i my pro některé weby tento systém používáme. Vždy záleží na domluvě s klientem.

Řešení na míru

Jsme schopni realizovat vlastní redakční systém, je to sice časově náročnější, ale využíváme toho i u vlastních projektů. Pokud to bude u vašeho webu dávat smysl, pojďme do toho!

Marketing

Aby naše služby byly co nejkomplexnější, spolupracujeme s vybranými a ověřenými marketéry, kteří pracují naprosto efektivně a svým zákazníkům přinášejí pozitivní výsledky. Spolupráci za vás můžeme domluvit.

Proces vývoje webu

Kontakt

Specifikace

Realizace

Spuštění

Vybrané reference

Řekli o nás

„Agentura s profesionálním projektovým managementem, která dokončila všechny zadané projekty před termínem a v bezvadném provedení (to se nám nestávalo ani u TOP agentur). FIRA Media se kvalitou rozhodně vyrovná velkým online agenturám, ale jejich ceny jsou mnohem příznivější a řešení mnohdy výrazně sofistikovanější. Kladně hodnotím také způsob komunikace, metodu online projektového řízení a využívání nejmodernějších technologií. Pevně věřím, že se bude spolupráce mezi Královstvím hraček Bambule, Sparkys a FIRA Media neustále prohlubovat. Díky, pánové!“

Miloš Adámek

Kreativní ředitel, Wormelen Group

„Naše společnost KOMPLET-EKONOM spol. s r.o., po rozhodnutí vytvořit webové stránky oslovila na základě osobního doporučení společnost FIRA Media s.r.o. Hned po první schůzce, nám bylo jasné, že jsme se obrátili na správné lidi. Nebyl to přístup, ale i podobný náhled na to, k čemu a jak web má vypadat.
Hodnotíme služby na výbornou a již nyní osobně doporučujeme naším klientům tuto firmu nejen pro případ vytvoření webu. Je také dobré uvést, že po dokončení webu práce nekončí, firma FIRA Media s.r.o. je poté stále nápomocná při řešení administrace a popř. jiných technických problémů reaguje pohotově a o své klienty se stará. “

tým KOMPLET-EKONOM spol. s r.o.

„S klukama z FIRA Media se známe již delší dobu a když jsme cítili potřebu nového webu, ihned nám nabídli svou pomoc. Vážíme si každého, kdo přispívá k naší společné věci, kterou je pomoc dětem, které to nejvíce potřebují a ač se to nezdá, web je nedílnou součástí celého snažení. Nyní můžeme důstojně prezentovat příběhy všech dětí, informace o turnaji a dalších aktivitách, nově získané předměty do dražby atp. Kluci nám nadále nezištně pomáhají při správě obsahu, co slíbí to splní. Celkově je pro vývoj webů můžeme jen a jen doporučit a to i pro větší projekty než je ten náš. Díky moc!“

Michael Nebeský

Sport Hradec Cup / Nadační fond

„Kluci z FIRA jsou našimi dlouholetými kamarády a tak jsme je oslovili s požadavkem na rekonstrukci webových stránek. Jejich práce mluví za vše! Moderní pojetí, proaktivní přístup, skvělá komunikace a odborné know-how z nich dělá profesionály ve svém oboru. Svěřili jsme se do rukou odborníků, díky kterým naše webové stránky důstojně prezentují naši společnost.“

Martin Farkaš

EMJ

„Se svým webem jsem k FIRA Media přišel od konkurence a nemohu si stěžovat jak na komunikaci, tak na kvalitu práce. Pánové z FIRA Media jsou rychlí a spolehliví, vše dodají vždy v termínu. Pomohli mi vytvořit novou online identitu a zpropagovat mé řemeslo.“

Vladislav Mareček

Slévárenské modely

Napište nám

Máte zájem o vytvoření nového webového řešení, nezávaznou konzultaci nebo třeba jen dotaz? Neváhejte nám napsat, jsme tu pro vás.

 • Adresa

  Machkova 587
  Hradec Králové 500 11

  Fakturační údaje:

  FIRA Media s.r.o.
  Štrossova 1033
  Pardubice 530 03
  IČ: 04948475
  DIČ: CZ04948475

 • Telefon
 • E-mail

  Zde můžete přiložit soubor (např. specifikace projektu)

  Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.