Strategie.

Obsahové, marketingové, obchodní. Umíme být plnohodnotným partnerem pro Váš projekt.

Strategie

Základ v kostce.

Uvědomujeme si, že aby mohl být projekt maximálně úspěšný, je třeba uvažovat ve více rovinách a do šířky. Máme zkušenosti z tvorby obsahových, marketingových i obchodních strategií.

Obsahová strategie začíná zpracováním analýzy klíčových slov, která následně slouží pro samotné zpracování plánu pro budování obsahu s přesahem do linkbuildingu a on-page SEO. Cílem je zvyšování organické dohledatelnosti webu a zároveň jeho síly z pohledu vyhledávačů.

V rámci marketingových strategií analyzujeme současný stav v porovnání s konkurencí. Stanovujeme kanály, které je možné využít a v jakém rozsahu. Dále jsme schopni i sestavit tým odborníků, kteří budou samotné kanály spravovat (facebook, ppc, copywriting, linkbuilding atp.).

Obchodní strategii řešíme logicky zejména u vlastních produktů, avšak v rámci úzké spolupráce jsme nápomocni i našim klientům, kteří o takto hlubokou spolupráci mají zájem. Řešíme tak obchodní taktiky jak v osobní, tak onlinové rovině (od newsletterů, přes sociální sítě, po konference a osobní schůzky).

Stručně. Jasně. Výstižně.

Návratnost
Návratnost
Efektivita
Efektivita
Profesionalita
Profesionalita
  • Obsahová strategie
  • Marketingová strategie
  • Obchodní strategie
  • Porovnání s konkurencí
  • Sociální sítě
  • Analýza aktuálního stavu
  • a spoustu dalšího

FIRA Media, ruku na to.

FIRA Media

Podání ruky je pro nás závazek.

Férovost. Lidskost.
Komplexnost.
Efektivita.

Po zkušenostech s provozováním vlastního e-shopu a prací v řadě českých i zahraničních agentur, jsme se rozhodli založit vlastní značku. FIRA Media.

Od té doby máme za sebou řadu úspěšně dokončených projektů, ke kterým přistupujeme tak, jako by byly naše vlastní. Pojďme spojit síly a posunout i ten Váš.


Ozvěte se nám

Kontaktujte FIRA Media

Chcete pomoct
s vaším projektem?

Ozvěte se mi

Filip Vlkanova

filip@firamedia.cz
739278890