Blog

 • Blog
 • Ostatní
 • Součástí nového prohlížeče Opera je i integrovaná Crypto peněženka
Součástí nového prohlížeče Opera je i integrovaná Crypto peněženka

Součástí nového prohlížeče Opera je i integrovaná Crypto peněženka

Opera konečně spustila dlouho očekávaný upgrade svého prohlížeče (Reborn 3) a jeho součástí je i integrována peněženka pro kryptoměny. Opera tak nepřehlíží aktuální technologické trendy a přibližuje technologii blockchainu masové veřejnosti.

Dle oznámení společnosti bude peněženka synchronizovaná mezi desktopovým a mobilním zařízením. Tím pádem klíče k peněžence nikdy neopustí smartphone. Synchronizace by měla fungovat jako dvoufázové ověření. Pokud bude chtít uživatel provést ve svém webovém prohlížeči transakci, vyskočí mu v telefonu notifikace, kterou bude muset potvrdit otiskem prstu.

Opera dříve již tuto funkcionalitu testovala v developerském prostředí, načež o svém záměru informovala svět již  v srpnu 2018. Po testování v beta testu se nyní tedy dočkala i veřejnost.

Pokud vás blockchain a kryptoměny zajímají, určitě doporučujeme sledovat Twitter, na kterém naleznete řadu zajímavých influencerů z řad odborné i neodborné veřejnosti. Doporučit můžeme i YT kanál CryptosRUs.

Napište nám

Máte zájem o vytvoření nového webového řešení, nezávaznou konzultaci nebo třeba jen dotaz? Neváhejte nám napsat, jsme tu pro vás.

 • Adresa

  Machkova 587
  Hradec Králové 500 11

  Fakturační údaje:

  FIRA Media s.r.o.
  Štrossova 1033
  Pardubice 530 03
  IČ: 04948475
  DIČ: CZ04948475

 • Telefon
 • E-mail

  Zde můžete přiložit soubor (např. specifikace projektu)

  Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.