Prošlo nám pod
rukama.

Dohromady jsme tým. Tak, jako kontinuálně pomáháme našim klientům, můžeme být spolehlivým partnerem i pro Váš projekt.

Prezentační weby. Interní systémy. SaaS. E-shopy.

Reference

Z pohledu našich klientů.

Agentura s profesionálním projektovým managementem, která dokončila všechny zadané projekty před termínem a v bezvadném provedení (to se nám nestávalo ani u TOP agentur). FIRA Media se kvalitou rozhodně vyrovná velkým online agenturám, ale jejich ceny jsou mnohem příznivější a řešení mnohdy výrazně sofistikovanější. Kladně hodnotím také způsob komunikace, metodu online projektového řízení a využívání nejmodernějších technologií. Pevně věřím, že se bude spolupráce mezi Královstvím hraček Bambule, Sparkys a FIRA Media neustále prohlubovat. Díky, pánové!
Miloš Adámek
Kreativní ředitel, Wormelen Group
Se společností FIRA Media jsem maximálně spokojen, doporučuji je nejen zde formou recenze, ale i osobně, pokud někdo z okolí hledá společnost pro tvorbu webů, či jiné služby v oblasti IT. Jejich poskytované služby jsou od A do Z profesionální. Co je hlavní, doporučí Vám vždy to nejlepší řešení na míru a hlavně po dokončení služby jsou Vám maximálně k dispozici pro řešení dalších požadavků. 6 hvězd bohužel google nenabízí, ale jako jedna z mála firem by si ji FIRA Media určitě zasloužila. Předem děkuji a těším se na další spolupráci. Velice rád Vás doporučuji dál.
Petr Pičman
COMMIS
S Fira Media spolupracujeme přes 3 roky a mohu jejich vývojářské služby jen a jen doporučit. Jsou to parťáci, na které se můžeme vždy spolehnout.
Ondřej Martinek
Pravopisně, AffilBox
Naše společnost KOMPLET-EKONOM spol. s r.o., po rozhodnutí vytvořit webové stránky oslovila na základě osobního doporučení společnost FIRA Media s.r.o. Hned po první schůzce, nám bylo jasné, že jsme se obrátili na správné lidi. Nebyl to přístup, ale i podobný náhled na to, k čemu a jak web má vypadat.
Hodnotíme služby na výbornou a již nyní osobně doporučujeme naším klientům tuto firmu nejen pro případ vytvoření webu. Je také dobré uvést, že po dokončení webu práce nekončí, firma FIRA Media s.r.o. je poté stále nápomocná při řešení administrace a popř. jiných technických problémů reaguje pohotově a o své klienty se stará.
tým KOMPLET-EKONOM spol. s r.o.
S klukama z FIRA Media se známe již delší dobu a když jsme cítili potřebu nového webu, ihned nám nabídli svou pomoc. Vážíme si každého, kdo přispívá k naší společné věci, kterou je pomoc dětem, které to nejvíce potřebují a ač se to nezdá, web je nedílnou součástí celého snažení. Nyní můžeme důstojně prezentovat příběhy všech dětí, informace o turnaji a dalších aktivitách, nově získané předměty do dražby atp. Kluci nám nadále nezištně pomáhají při správě obsahu, co slíbí to splní. Celkově je pro vývoj webů můžeme jen a jen doporučit a to i pro větší projekty než je ten náš. Díky moc!
Michael Nebeský
Sport Hradec Cup / Nadační fond
Kluci z FIRA jsou našimi dlouholetými kamarády a tak jsme je oslovili s požadavkem na rekonstrukci webových stránek. Jejich práce mluví za vše! Moderní pojetí, proaktivní přístup, skvělá komunikace a odborné know-how z nich dělá profesionály ve svém oboru. Svěřili jsme se do rukou odborníků, díky kterým naše webové stránky důstojně prezentují naši společnost.
Martin Farkaš
EMJ
Se svým webem jsem k FIRA Media přišel od konkurence a nemohu si stěžovat jak na komunikaci, tak na kvalitu práce. Pánové z FIRA Media jsou rychlí a spolehliví, vše dodají vždy v termínu. Pomohli mi vytvořit novou online identitu a zpropagovat mé řemeslo.
Vladislav Mareček
Slévárenské modely
Spolehlivá firma, super komunikace i domluva. Slova "nejde a neumíme" nemají ve slovníku. Vytvořili nám web přímo na míru, dle našich požadavků a potřeb. Rádi poradí, vysvětlí. Rozhodně doporučuji !!!
Martin Sikora
Horská chata Sedmidolí
Kontaktujte FIRA Media

Chcete pomoct
s vaším projektem?

Ozvěte se mi

Filip Vlkanova

filip@firamedia.cz
739278890