E-shop a web rodinného pivovaru Rampušák.

Pivovar Rampušák

Krátké představení projektu.

Pivovarnictví se v Dobrušce těší mnohaleté tradici, která sahá až do roku 1870. Novodobou podobu mu dala rodina Vedrových, kteří se v roce 2007 rozhodli pivovaru vlít novou krev do žil a obnovit jeho „zašlou slávu“. Rodinný pivovar začal rekonstrukcí areálu a postupně se propracoval až do dnešního stavu, kdy všechna jejich piva dosáhla na různorodá ocenění. Kromě toho se v rámci revitalizace areálu podařilo zachránit řadu původních věcí, technologií a objektů, což přineslo uznání v podobě zápisu do Ústředního seznamu kulturních památek České republiky.

Pivovar dnes vyrábí 6 stálých druhů piv a řadu speciálů.

Pivovar Rampušák

Naše spolupráce.

Na webu spolupracujeme a budeme dále spolupracovat s firmou Prime Production, která pro pivovar zpracovává kompletní firemní identitu a řeší marketing nebo video produkci. Z jejich dílny vznikl vizuál webu, který jsme měli za úkol technicky zpracovat. V průběhu realizace jsme řešili řadu úprav či nových požadavků a společnými silami jsme web přivedli k životu. Uživatelé na webu kromě krásné prezentace jednotlivých piv naleznou i kompletní informace o pivovaru, restauraci, bowlingu nebo o možnosti objednat si brandové produkty či rozvoz piv. Do budoucna se plánuje spuštění internetového obchodu (e-shopu).

Pivovar Rampušák

Funkce webu.

V původním řešení jsme rozvoz řešili pokročilým formulářem, který umožňoval uživatelům přidávat produkty, zobrazovat aktualizovanou cenu a celkově objednávat. Následně jsme však přikročili k řešení plnohodnotného e-shopového řešení, které nyní funguje pro vlastní rozvoz, do budoucna se plánuje celoplošná logistika. Již nyní si však uživatelé mohou nechat zavést vybrané produkty téměř po celé republice nebo alespoň na dobře dostupné záchytné body. Řešení má plnou funkcionalitu standardního e-shopu a nad rámec toho realizujeme i 3 typy exportů. 1) csv export objednávek 2) pdf export souhrnu objednávek, který slouží pro přípravu vyskladnění produktů 3) export pro účetní systém Softbit.

Pivovar Rampušák

Museli jsme vyřešit.

Napojení na účetní systém
Napojení na účetní systém
UX/UI
UX/UI
E-shop
E-shop
  • Individuální zpracování redakčního systému na WP
  • Konzultace v rámci uživatelské přívětivosti webu
  • Realizace objednávkových systémů pro produkty a rozvoz
  • Rezervační systém
  • Mapa míst, kde je možné pivo ochutnat/koupit
  • E-shopový modul
  • Exporty produktů a souhrny
  • Napojení a export do účetního systému
  • On-page SEO
  • a spoustu dalšího
Líbí se Vám naše práce?
Pomůžeme i Vašemu projektu.
Kontaktujte FIRA Media

Chcete pomoct
s vaším projektem?

Ozvěte se mi

Filip Vlkanova

filip@firamedia.cz
739278890