Prezentační web rodinného pivovaru Rampušák.

Pivovar Rampušák

Krátké představení projektu.

Pivovarnictví se v Dobrušce těší mnohaleté tradici, která sahá až do roku 1870. Novodobou podobu mu dala rodina Vedrových, kteří se v roce 2007 rozhodli pivovaru vlít novou krev do žil a obnovit jeho „zašlou slávu“. Rodinný pivovar začal rekonstrukcí areálu a postupně se propracoval až do dnešního stavu, kdy všechna jejich piva dosáhla na různorodá ocenění. Kromě toho se v rámci revitalizace areálu podařilo zachránit řadu původních věcí, technologií a objektů, což přineslo uznání v podobě zápisu do Ústředního seznamu kulturních památek České republiky.

Pivovar dnes vyrábí 6 stálých druhů piv a řadu speciálů.

Pivovar Rampušák

Naše spolupráce.

Na webu spolupracujeme a budeme dále spolupracovat s firmou Prime Production, která pro pivovar zpracovává kompletní firemní identitu a řeší marketing nebo video produkci. Z jejich dílny vznikl vizuál webu, který jsme měli za úkol technicky zpracovat. V průběhu realizace jsme řešili řadu úprav či nových požadavků a společnými silami jsme web přivedli k životu. Uživatelé na webu kromě krásné prezentace jednotlivých piv naleznou i kompletní informace o pivovaru, restauraci, bowlingu nebo o možnosti objednat si brandové produkty či rozvoz piv. Do budoucna se plánuje spuštění internetového obchodu (e-shopu).

Pivovar Rampušák

Funkce webu.

V rámci prezentačního webu se řešila řada zajímavých věcí. Jednou z nich je sekce obchod, v rámci které si mohou uživatele objednat produkty s brandem pivovaru. V první fázi jsme šli formou objednávkových formulářů, do budoucna se již však plánuje plnohodnotný e-shop. Kromě toho se realizovala i řada dalších stránek a funkcí, jako jsou například: Stránka sloužící k objednání rozvozu piva; Mapa s místy, kde je možné pivo ochutnat; Prezentace restaurace s bowlingem, v rámci které jsme řešili i registraci bowlingových drah; a mnoho dalších věcí.

Pivovar Rampušák

Museli jsme vyřešit.

WordPress
WordPress
UX/UI
UX/UI
Produkty/Rozvoz
Produkty/Rozvoz
  • Individuální zpracování redakčního systému na WP
  • Konzultace v rámci uživatelské přívětivosti webu
  • Realizace objednávkových systémů pro produkty a rozvoz
  • Rezervační systém
  • Mapa míst, kde je možné pivo ochutnat/koupit
  • a spoustu dalšího
Líbí se Vám naše práce?
Pomůžeme i Vašemu projektu.
Kontaktujte FIRA Media

Chcete pomoct
s vaším projektem?

Ozvěte se mi

Filip Vlkanova

filip@firamedia.cz
739278890